• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Français

kaflarniaMam przyjemność zaprezentować Państwu prowadzony od pokoleń przez moją rodzinę Zakład Kaflarski !!!

Firma moja istnieje od ponad pół wieku. Założona została przed II Wojną Światową na podstawie karty rzemieślniczej oraz  zachowanych do dnia dzisiejszego planów budowy i odbioru pieca do wypału kafli w 1934 r. przez mojego dziadka Jana Jędrzejczyka. Po czym firmę przejął mój ojciec – Marian Jędrzejczyk. Obecnie to ja zajmuję się Zakładem i jego rozwojem.

Doświadczenie jakie zdobyła moja firma w produkcji kafli, przekazywanego z pokolenie na pokolenie, pozwala na produkcję najwyższej jakości wyrobów ceramicznych. Świadczy o tym wieloletnia obecność naszej firmy na rynku, oraz mnóstwo zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszej oferty.

Mam do zaoferowania kafle, recznie wyciskane na prasach. Od poczatku istnienia Zakładu kafle produkowane są  z tej samej bazy surowcowej, od podstaw przerabianej w moim zakładzie. Ten sam surowiec stosowany od lat pozwala zagwarantować solidność i trwałość naszych kafli. Nasze wyroby spełniają wymogi określone w Polskich Normach EN 14411, PN-66/B-12041 ora PN-66/B-12042.

Z moich wyrobów można wybudować kuchnie, piece, wędzarnie, lepki, grille, pieco-kominki oraz kominki, które doskonale ogrzewają pomieszczenia, są bardzo funkcjonalne, jak również stanowią ozdobę domu.